مکان فعلی :
اخبار :

جلسه شورای ترافیک در حوزه معاونت عمرانی استانداری برگزار شد.
۱۳۹۵/۰۹/۲۳

با حضور اعضا:

جلسه شورای ترافیک در حوزه معاونت عمرانی استانداری برگزار شد.

هر امروز ۲۲ آذر ۹۵ جلسه شورای ترافیک در سالن اجتماعت حوزه معاونت عمرانی استانداری کرمان برگزار شد. بر اساس این گزارش در این جلسه مهندس سیف اللهی معاون عمرانی استاندار دکتر موسوی مدیرکل دفتر فنی استانداری

ظهر امروز 23آذر 95 جلسه شورای ترافیک در سالن اجتماعت حوزه معاونت عمرانی استانداری کرمان برگزار شد.
بر اساس این گزارش در این جلسه مهندس سیف اللهی معاون عمرانی استاندار دکتر موسوی مدیرکل دفتر فنی استانداری و مهندس معینی دبیر شورای ترافیک به همراه اعضای شورای ترافیک حضور داشتند.
در ابتدای این جلسه دکتر آیت اللهی موسوی مدیرکل دفتر فنی ضمن اعلام دستور کار جلسه مواردی را مربوط به شورای ترافیک و بحث های ترافیکی شهر بازگو کرد و تاکید کرد که مهمترین راهکار برای پیشبرد اهداف شورای ترافیک و حل معضلات ترافیکی بحث آموزش است که در این راستا دفتر فنی استانداری راهکارهایی را مدون کرده است.
سپس مهندس سیف اللهی معاون عمرانی استاندار ضمن تبریک میلاد نبی اکرم(ص) به موضوع مهم ترافیک در شهر و شهرستان کرمان پرداخت و گفت باید دستگاه های مختلف استان که در این موضوع دخیل و اثرگذار هستند؛ دست به دست هم داده تا مشکلات ایجاد شده ی ترافیکی در سطح شهر و شهرستان به نحو مطلوبی به حل شود.
سیف اللهی ضمن تشکر از زحمات همه دست اندکاران حوزه ترافیک کرمان، افزود: آنچه که هم اکنون در شهر دیده می شود مطلوب نیست و باید با توجه به اهتمام استاندار محترم برای حل و فصل نمودن مشکلات ترافیکی برای کم کردن بار ترافیکی شهر چاره اندیشی اساسی کرد.
در ادامه هر کدام از اعضا به ارائه عملکرد و نقطه نظرات خود پرداختند و سپس در این جلسه مفادی برای حل مشکلات ترافیکی مصوب گردید.


منبع : اداره کل فنی استانداری
بازدید : ۴۰۱
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید